Poprvé v MŠ - Adaptace dětí Schůzka rodičů 2. 9. 2020 Školné pro školní rok 2020/2021 Nařízení ředitelky - mimořádné opatření - nouzový stav Jarní pozdrav z "Rolničky", pro děti Doporučené náměty pro činnosti s dětmi doma v době uzavření školy Pravidla provozu MŠ - od 1. 9. 2020 Plán činností ZÁŘÍ 2020

Pravidla provozu MŠ - od 1. 9. 2020

Vážení rodiče,

v souvislosti s novým školním rokem 2020/2021 v mateřské škole a zajištěním protiepidemiologických opatření v souvislosti s prevencí šíření onemocnění typu COVID Vás žádáme o prostudování připojených dokumentů. Ty upravují provozní podmínky a organizaci vzdělávání v naší mateřské škole.

1. Provoz mateřské školy je od 1. 9. 2020 běžný, tj. od 6.30 do 16. 30 hod.,
  2. Rodiče  dodržují před školou rozestupy. Před vstupem do MŠ si rodiče i děti vydesinfikují ruce.
  3. Rodiče nevstupují do pobytových prostor školy, pouze do šatny dětí. V prostorách školy se pohybují po dobu nezbytně nutnou. Do budovy školy vstupuje pouze jeden zákonný zástupce či pověřená osoba.
  4. Děti ani zákonní zástupci dítěte nemusí mít v MŠ roušku, prosíme ale o 1ks podepsané roušky v sáčku pro případ, že by se v MŠ nemoc vyskytla a museli jsme narychlo děti ochránit.
  5. Dítě si smí do školky nosit svou hračku, rodiče dbají na pravidelnou desinfekci hračky.
  6.  Při práci se řídíme směrnicí pro zajištění protiepidemiologických opatřeních v MŠ (Směrnice pro MŠ v příloze).
  7. Použití osobních ochranných pomůcek je na zvážení pedagoga a provozního personálu školy.

Prosíme, počítejte s větší časovou rezervou, zejména při předávání dětí do MŠ.

Děkujeme za pochopení, věříme ve zdravou komunikaci a ohleduplné jednání všech.

Připojené dokumenty

Podmínky provozu MŠ - COVID září - prosinec 2020