Poprvé v MŠ - Adaptace dětí Schůzka rodičů 4. 9. 2019 Školné pro školní rok 2019/2020 Schůzka rodičů 8. 1. 2020 Plán činnosti v naší MŠ BŘEZEN 2020 Nařízení ředitelky - mimořádné opatření - nouzový stav Jarní pozdrav z "Rolničky", pro děti Snížení výše úplaty za předškolní vzdělávání v měsíci březnu 2020. Přerušení platby stravného a úplaty za předškolní vzdělávání. Doporučené náměty pro činnosti s dětmi doma v době uzavření školy Prázdninový provoz mateřské školy Stravné a školné květen 2020 Stravné a školné v červenci 2020 Pravidla provozu MŠ - od 18. 5. 2020 Omezení provozu MŠ od 1. 6. - 30. 6. 2020 Stravné a školné za měsíc srpen 2020.

Nařízení ředitelky - mimořádné opatření - nouzový stav

v Liberci dne, 16. 3. 2020

Nařízení ředitelky MŠ 1/ 2020

v návaznosti na vyhlášení nouzového stavu přijímá mateřská škola tato opatření:

1.    Do MŠ budou přijímány pouze děti zcela zdravé, bez následných příznaků: rýma, kašel, zvýšená teplota, dušnost, bolesti svalů, únava….

2.    Rodiče při příchodu do MŠ podepíší čestné prohlášení, že jsou děti zdravé a v posledních 14ti dnech rodina nepobývala v zahraničí v rizikových oblastech.

3.    Apelujeme na rodiče a maminky na MD s dalším dítětem, pokud mají možnost, aby si ponechali své děti doma.

4.    Důrazně žádáme rodiče dětí, kteří se vrátili ze zahraničí z rizikových oblastí, aby dodržovali státem vydaná nařízení a stanovenou karanténu.

Mgr. Bc. Miriam Plačková

ředitelka MŠ