Poprvé v MŠ - Adaptace dětí Schůzka rodičů 4. 9. 2019 Školné pro školní rok 2019/2020 Schůzka rodičů 8. 1. 2020 Plán činnosti v naší MŠ BŘEZEN 2020 Nařízení ředitelky - mimořádné opatření - nouzový stav Jarní pozdrav z "Rolničky", pro děti Snížení výše úplaty za předškolní vzdělávání v měsíci březnu 2020. Přerušení platby stravného a úplaty za předškolní vzdělávání. Doporučené náměty pro činnosti s dětmi doma v době uzavření školy Prázdninový provoz mateřské školy Stravné a školné květen 2020 Stravné a školné v červenci 2020 Pravidla provozu MŠ - od 18. 5. 2020 Omezení provozu MŠ od 1. 6. - 30. 6. 2020 Stravné a školné za měsíc srpen 2020.

Doporučené náměty pro činnosti s dětmi doma v době uzavření školy

Vážení rodiče,

pro inspiraci v období, kdy je uzavřena naše mateřská škola doporučujeme navštívit tyto zdroje:

náměty pro předškoláky:

doporučujeme navštívit web. stránky pedagogickopsychologické poradny v Liberci: www.pppliberec.cz, kde v záložce Předškoláci najdete užitečné informace z oblasti přípravy na vstup do základní školy (Kdy jít do školy...)
nebo www.predskolniporadna.cz , kde je zdarma ke stažení e-book Kdy je správý čas nastoupit do ZŠ, nebo: https://www.novadida.cz/e-book-chystame-se-do-1-tridy - e-book zdarma

A všichni si přejeme: ať nám to všem, ve zdraví, uteče do dalšího společného setání v naší mateřské škole!