O školce Organizační chod ŠVP Náš tým Třídy kategorie

Náš tým

Tým naší mateřské školy tvoří jak pedagogičtí tak nepedagogičtí pracovníci. Víme, že každý z nás je součástí celku, každý je pro bezproblémový chod organizace stejně důležitý.

Při výběru pracovníků pracujeme s výběrovými kritérii, která jsou nastavena tak, aby byl vybrán pracovník, který náš tým svými schopnostmi, dovednostmi a typem osobnosti doplňuje a obohacuje. Výběrové řízení je vícestupňové. Jsme si jisti, že Vaše děti jste svěřili do rukou dobrých lidí a špičkových předškolních pedagogů.

Pedagogičtí pracovníci mají požadované vzdělání, praxi v oboru a jsou otevřeni dalšímu vzdělávání, kterého se v průběhu roku, i ve svém volnu, pravidelně účastní.

Spolupracujeme se středními školami, které poskytují vzdělávání v oblasti předškolní pedagogiky a jejich studenti si u nás mohou absolvovat svou pedagogickou praxi.

V mimoškolních aktivitách spolupracujeme pouze s odborníky, kteří vnímají výchovu a vzdělávání souladu s filozofií naší MŠ. V první řadě nám jde o výchovu a vzdělávání spokojeného předškoláka.