Projekt "Společně do inkluze"

Od listopadu 2016 naše mateřská škola vstoupila do projektu "Společně do inkluze "

reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0001168, který je plně hrazen ze státního rozpočtu a z ESF, Operační program: Výzkum, vývoj a vzdělávání, Název a číslo výzvy: Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Projekt je zaměřen na kombinaci následujících témat: osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání dětí a žáků, usnadnění přechodu dětí z mateřské školy do základní školy, podpora extrakurikulárních aktivit, spolupráce s rodiči dětí a žáků.

Připojené dokumenty

Leták "Společně do inkluze"